Bajkowa Tabliczka – czyli nauka mnożenia wolna od stresu, oparta na zabawie, pacynkach oraz unikatowych grach planszowych. Wszystkich, którzy nie zdołali opanować tabliczki mnożenia zapraszamy na   zajęcia indywidualne w formie stacjonarnej lub przez internet za pośrednictwem komunikatora Skype. Zabawowa forma nauki gwarantuje trwałe zapamiętanie tabliczki mnożenia!

zapytaj o wakacyjną promocję :-)

Trening Bajkowej Tabliczki w formie stacjonarnej obejmuje cykl 15 zajęć (standardowo), które  odbywają się 1 raz w tygodniu. Spotkania trwają po 60  minut i poświęcone są na:

  • wstępną diagnostykę neuropedagogiczną, określenie czynników wspierających i ograniczających, ustalenie obszarów trudności w uczeniu się,
  • sesję arteterapeutyczną ukierunkowaną na redukcję stresu szkolnego i rozwinięcie pozytywnej motywacji do nauki,
  • zapoznanie się z podstawowymi technikami skutecznego uczenia się (mnemotechniki, wizualizacja, Gimnastyka Mózgu®),
  • interaktywne przepracowanie programu Bajkowej Tabliczki - zestawu bajek matematycznych, gier dydaktycznych i kart pracy obejmujących zakres tabeli mnożenia w zakresie 100,
  • podsumowanie treningu zakończone pamiątkowym zestawem "przypominajką" oraz honorowym dyplomem.

Program treningu oparty jest na uczeniu się przez działanie, obraz i zabawę, które uruchamiają funkcje prawej półkuli mózgu, niedoceniane w tradycyjnych metodach uczenia się. Metoda Bajkowej Tabliczki, nawiązując do najnowszych koncepcji szybkiego uczenia się, bazuje na współczesnej wiedzy z zakresu pedagogiki oraz psychologii rozwoju i uczenia się.
Wszystkie pomoce, ćwiczenia i same bajki mają charakter unikatowy, ponieważ były tworzone przez dyslektyka dla dyslektyków. Wieloletnia praca dała w efekcie imponujący zestaw kilkudziesięciu pomocy edukacyjnych, które pozwalają nauczyć się tabliczki mnożenia w sposób przyjazny dla mózgu, a więc łatwo, szybko i bardzo skutecznie !

Ta intuicyjna metoda sprawia, że nauka staje się pasjonującą zabawą, całkowicie wolną od stresu !

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.